ta muallif kitobi haqida taassurot va sharhlar  Марш экклезиастов

ArtVFedor
ArtVFedortaassurotlarni ulashish1 yil oldin
Полная чушь. Из всей трилогии имеет смысл читать лишь первый том. Остальные 2 - пустая трата времени.
1 kishiga yoqdi
Fikr bildirish
👎Tavsiya etmayman
К третьей части скатилось вообще в уныние и сплошную недосказанность. И если во второй еще был сюжет, то тут просто нагромождение историй связанных общей вселенной, но лишённых смысла. Как будто всё это писалось из под палки.
Fikr bildirish
Алексей Е.
Алексей Е.taassurotlarni ulashish2 oy oldin
👍Tavsiya etaman
1 kishiga yoqdi
Fikr bildirish
👍Tavsiya etaman
Fikr bildirish
👍Tavsiya etaman
Fikr bildirish
Михаил Е.
Михаил Е.taassurotlarni ulashish8 oy oldin
👍Tavsiya etaman
🔮Dono
🚀Ajralish imkonsiz
Fikr bildirish
Дмитрий
Дмитрийtaassurotlarni ulashish9 oy oldin
💡Axborot beruvchi
Fikr bildirish
Долецкий А.Н.
Долецкий А.Н.taassurotlarni ulashish10 oy oldin
💤Zerikarli
Fikr bildirish
👍Tavsiya etaman
🔮Dono
💡Axborot beruvchi
Fikr bildirish
Дмитрий Югов
Дмитрий Юговtaassurotlarni ulashish2 yil oldin
👍Tavsiya etaman
Fikr bildirish