Нурай Абдыгани
iqtibos olmoqda
6 yil oldin
— Ну что ж, ещё один простенький: «Не тот велик, кто никогда не падал, а тот велик — кто падал и вставал», «Можно всю жизнь проклинать темноту, а можно зажечь маленькую свечку».
Логист или фишки нетворкинга
·
Амир Бек
Логист или фишки нетворкинга
Амир Бек
va boshqalar
18+
411
1 kishiga yoqdi
Yoqdi
Fikr bildirish
Ulashish
Kirish yoki roʻyxatdan oʻtish
sharh qoldirish uchun
Multiobunani rasmiylashtirish
Plus’ni rasmiylashtirish
Daxil olmaq
Asosiy
Audio
Bolalar