Asosiy
Audio
Bolalar
Multiobunani rasmiylashtirish
Plus’ni rasmiylashtirish
Daxil olmaq
Барон Спека
iqtibos olmoqda
8 oy oldin
– Я положила яд в сахар. – Знаю. И всегда знала. – Ты никогда не посыпала еду сахаром. – Нет. – Поэтому я положила яд в сахар.
Мы всегда жили в замке
·
Ширли Джексон
Мы всегда жили в замке
Ширли Джексон
va boshqalar
12.8K
5 kishiga yoqdi
Yoqdi
Fikr bildirish
Ulashish
Kirish yoki roʻyxatdan oʻtish
sharh qoldirish uchun