AsosiyAudioBolalar
Анастасия
Анастасияtaassurotlarni ulashish3 yil oldin
Очень нравится манера письма, легко и весело читается. И при этом очень даже дельные мысли и рекомендации. Класс!
#Ссы, но делай. Счастье, блин, заждалось!
#Ссы, но делай. Счастье, блин, заждалось!
·
Ника Набокова
#Ссы, но делай. Счастье, блин, заждалось!
Ника Набоковаva boshqalar
18+
3.7K
2 kishiga yoqdi

Kirish yoki roʻyxatdan oʻtish sharh qoldirish uchun

👍Tavsiya etaman
😄Xushchaqchaq
🐼Yoqimli