Asosiy
Audio
Bolalar
Multiobunani rasmiylashtirish
Plus’ni rasmiylashtirish
Daxil olmaq
Grimau.A
taassurotlarni ulashish
3 yil oldin
Люблю Ремарка, искренне. Но это конкретное произведение, на мой вкус, слишком затянутое и скучное. Очень тяжело читалось. Хотя говорят для каждой книги свое время, может сейчас не время для этой книги)
Гэм
·
Эрих Мария Ремарк
Гэм
Эрих Мария Ремарк
va boshqalar
13.3K
17 kishiga yoqdi
Yoqdi
Fikr bildirish
Ulashish
Kirish yoki roʻyxatdan oʻtish
sharh qoldirish uchun
👎
Tavsiya etmayman