AsosiyAudioBolalar
Сергей З.
Сергей З.taassurotlarni ulashish2 yil oldin
Роман Волков как чтец хорош, а Ник Перумов слабоват. Вторую часть читать не буду. Слабый сюжет. Не вызвала книга живой интерес. Увы
Александровские Кадеты. Смута. Том 1
Александровские Кадеты. Смута. Том 1
·
Ник Перумов
Александровские Кадеты. Смута. Том 1
Ник Перумовva boshqalar
Роман Волковva boshqalar
2.9K
2 kishiga yoqdi

Kirish yoki roʻyxatdan oʻtish sharh qoldirish uchun

👎Tavsiya etmayman
💤Zerikarli