AsosiyAudioBolalar
Светлана
Светланаtaassurotlarni ulashish1 yil oldin
Книга хорошая особенно вся атмосфера Американской школы, хотя я и так в Америке живу...
Дневник слабака. Без извилин
Дневник слабака. Без извилин
·
Джефф Кинни
Дневник слабака. Без извилин
Джефф Кинниva boshqalar
1.2K
4 kishiga yoqdi

Kirish yoki roʻyxatdan oʻtish sharh qoldirish uchun

виктория михальчук

виктория михальчук

o‘tgan yil

Дельное замечание.

1 kishiga yoqdi
Стеш0k

Стеш0k

o‘tgan yil

зато Светлана хорошо шутит😉😉

3 kishiga yoqdi
Mitrofan

Mitrofan

o‘tgan yil

Светлана не писала что "Америка лучше России". Думай прежде чем писать ответ

2 kishiga yoqdi
Вадим ТЕРЕШКОВ

Вадим ТЕРЕШКОВ

o‘tgan yil

Америка не лучше великой страны

1 kishiga yoqdi
лидочка чернова

лидочка чернова

o‘tgan yil

да конечно

Keyingi
👍Tavsiya etaman
🚀Ajralish imkonsiz
😄Xushchaqchaq